гр. Ямбол ул. "Цар Иван Александър" № 12, e-mail: mgatradev@abv.bg

Информация за началото на учебната 2020/2021 г.

Уважаеми ученици,

Уважаеми родители,

 

Учебните занятия в ПМГ „Атанас Радев“ ще започнат на 15 септември от 13.30 часа (втора смяна). Общо тържество за началото на учебната година няма да се провежда.

При влизане в училище за I час, по време на голямото междучасие и при излизане след VII час ще бъдат отворени и двата входа. Очакваме да се спазва следното разпределение:

  • учениците, които в посочените по-горе времеви интервали имат часове в стаи с номера, завършващи на цифрите 02, 03, 04, 05 и компютърен кабинет 1 ползват входа на новата сграда;
  • останалите ученици ползват входа на старата сграда.

По време на малките междучасия ще бъде отворен само входът на новата сграда.

 

Разпределение на паралелките по класни стаи:

 

V а

203

V б

204

VI а

206

VI б

207

VII а

205

VII б

307

VIII а

303

VIII б

304

VIII в

305

VIII г

306

IX а

112

IX б

113

IX в

103

IX г

114

X а

208

X б

115

X в

209

X г

406

XI а

403

XI б

404

XI в

405

XI г

407

XII а

104

XII б

105

XII в

111

XII г

106

 

 

 

С П И С Ъ К

на паралелките в V и VIII клас на ПМГ „Атанас Радев“                         за учебната 2020/2021 година

V А

Имена на ученика

1

Виктор Русланов Михалев

2

Георги Александров Добрев

3

Георги Илиев Енчев

4

Дара Стоянова Божилова

5

Емил Веселинов Христов

6

Здравко Божидаров Божилов

7

Златимира Иванова Кръстева

8

Ивайло Костадинов Костов

9

Иван Веселинов Ангелов

10

Иван Николаев Димитров

11

Ивон Георгиева Славова

12

Йоана Даниел Митрани

13

Йордан Савов Йорданов

14

Йордан Толев Желязков

15

Калоян Яворов Шиков

16

Лидия Савова Йорданова

17

Лора Захариева Корназова

18

Людмила Петева Димова

19

Мария Борисова Димитрова

20

Моника Антонио Радичева

21

Петър Георгиев Георгиев

22

Петър Дончев Хаджиев

23

Преслава Петрова Качанова

24

Светлан Светланов Фотев

25

Светлозар Пенчев Пенев

26

Симона Веселинова Патева

27

Соня Атанасова Дянкова

28

Яна Божидарова Божилова


Учебни предмети

Учители

Български език и литература

Ани Рибарова

Чужд език – английски език

Румяна Георгиева

Математика

Цеца Комитова

Информационни технологии

Галина Светичкова / Екатерина Кунева

История и цивилизации

Нели Чамова

География и икономика

Ваня Сулеменко

Човекът и природата

Тонка Горнакова

Музика

Антоанета Кирилова

Изобразително изкуство

Петя Русева

Технологии и предприемачество

Пенка Коева

Физическо възпитание и спорт

Любка Гьорева

Немски език (разширена подготовка)

Таня Кунева

Руски  език (разширена подготовка)

Мирослава Иванова

Математика (допълнителна подготовка)

Цеца Комитова

Класен ръководител

Цеца Комитова

 

V Б

№ по ред

Име Презиме Фамилия

1

Александра Йорданова Драганова

2

Александра Николаева Цонева

3

Александър Александров Ишмериев

4

Александър Миленов Димов

5

Александър Стоянов Ангелов

6

Божидара Стоянова Шикова

7

Георги Драгомиров Драгиев

8

Даная Атанасова Христова

9

Даная Илиянова Стоева

10

Ефросина Огнян Огнянова

11

Иванина Иванова Бужева

12

Калина Красимирова Кръстева

13

Калоян Иванов Иванов

14

Константин Иванов Николов

15

Красимир Борисов Пацев

16

Кристияно Радостинов Димов

17

Михаил Райков Драгов

18

Питър Янков Янков

19

Радослав Станимиров Анастасов

20

Самуил Борислвов Ботев

21

Силвия Пламенова Динева

22

Сияна Боянова Парушева

23

Стела Веселинова Чирпанлиева

24

Теодор Михайлов Керанков

25

Христо Димитров Христов


 

Учебни предмети

Учители

Български език и литература

Ани Рибарова

Чужд език – английски език

Румяна Георгиева

Математика

Диана Ангелова

Информационни технологии

Галина Светичкова / Екатерина Кунева

История и цивилизации

Нели Чамова

География и икономика

Ваня Сулеменко

Човекът и природата

Даниела Паликова

Музика

Антоанета Кирилова

Изобразително изкуство

Петя Русева

Технологии и предприемачество

Пенка Коева

Физическо възпитание и спорт

Любка Гьорева

Немски език (разширена подготовка)

Гергана Балахурова

Руски  език (разширена подготовка)

Мирослава Иванова

Математика (допълнителна подготовка)

Диана Ангелова

Класен ръководител

Ваня Сулеменко

 

 

БЕЛ

1. Една тетрадка от 100 л. (малък формат) по български език.

2. Една тетрадка от 100 л. (малък формат) по литература.

3. Една тетрадка от 80 л. (малък формат) за преразкази.

4. Правила, задачи тестове (помагало на Донка Кънева) Издателство: Калоянов.

 

AE

Работи се със системата “LIVE BEAT FOR BULGARIA“ -  Издателство Pearson.

Към учебника има учебна тетрадка (Workbook) и граматична тетрадка (Motivator), за които се прави обща заявка от училище. Подробности за тях ще получите в началото на учебната година.

Допълнително: една тетрадка за работа в клас – 60 листа (малък формат) и тетрадка-речник – 20 листа.

 

Математика

  1. „Книга за ученика по математика - 5 клас“ на издателство „Архимед“;
  2. Тетрадка с 60 листа голям формат за работа в клас. В нея могат да се пишат и домашните работи, за да не натежават раниците.
  3. Тетрадка за упражнение за вкъщи.
  4. Черен молив за чертане (HB) и триъгълник.

 

ИТ

Една учебна тетрадка, малък формат, 20 или 40 листа.

 

История и цивилизации

  1. Тетрадка за работа в клас – 60 листа, малък формат.
  2. Учебна тетрадка по история и цивилизации за пети клас на издателство „Просвета”.
  3. Атлас по история и цивилизации за пети клас, издателството е без значение.

География и икономика

  1. Учебна тетрадка по география и икономика за V клас, изд.Архимед;

2.Атлас по география за V клас - изд. “Атласи” или друго издателство (важното е да е по новата програма за V клас и да включва континентите Африка и Антарктида).

3.Тетрадка за работа в клас - 40 листа, малък формат.

Човекът и природата

  1. Тетрадка малък формат- 60 или 80 листа.
  2. Син и червен химикал.
  3. Цветни моливи- 4 или 6 броя.

 

Музика

Нотна тетрадка.

 

Изобразително изкуство

Скицник (с плътни листи) формат А4, графични моливи – В и 6В, темперни и акварелни бои (за предпочитане български, а не китайски), пластелин или глина.

 

Технологии и предприемачество

  1. Тетрадка малък формат 40 листа.
  2. Учебна тетрадка на изд. „Просвета“.

 

Физическо възпитание и спорт

Инструктаж на учениците за безопасна работа и обучение във физкултурния салон и спортната площадка за учебната 2020/2021 година:

За безопасно провеждане на часовете по физическо възпитание и спорт, с цел опазване здравето и живота на учениците, те са длъжни да спазват следните правила: да бъдат с подходящо облекло, с цел опазване на физическото им здраве и лична хигиена – спортен анцуг или клин и спортни обувки/кецове или маратонки/.

При провеждане на часовете на открито:

- да бъдат строени на определеното от учителя място;

- да изпълняват стриктно нарежданията на учителя при изпълнение на задачите, с цел предотвратяване на травми и контузии, както и да спазват социална дистанция с цел предотвратяване разпространението на коронавируса.

При провеждане на занимания във физкултурния салон:

- да не влизат в салона без учител;

- да не използват уреди и пособия без указания.

 

Немски език

Учебна система -Beste Freunde A1.1 на издателство Max Hueber Verlag.

Прави се обща поръчка, цена на учебник и работна тетрадка – 32 лв.

Освен това на децата Ви е нужно:

- тетрадка за работа в клас – не повече от 60 листа;

- тетрадка-речник – 60 листа (речника ще използваме до VII клас).

 

Руски език

Обучението по руски език за периода V-VІІ клас ще бъде по учебната система „Матрёшка“. Системата се състои от учебник и учебна тетрадка. В книжарница „Здравец“ можете да намерите комплекта за V клас, цена - 23 лв.

Освен това на децата Ви е нужно:

- тетрадка за работа в клас – не повече от 60 листа;

- тетрадка-речник – 60 листа (речника ще използваме до VII клас).

 

VIII "а"  клас – профил „Математически“

 

Име

Презиме

Фамилия

1

АНЖЕЛА

АЛЕКСАНДРОВА

ИЛЧЕВА

2

ГЕОРГИ

БЛАГОЕВ

ДИМИТРОВ

3

ЖАНЕТ

МИЛЕНОВА

МИХОВА

4

ИЛИСЛАВА

ХРИСТОВА

ГЕОРГИЕВА

5

ИРЕН

ДОБРИНОВА

ДОБРЕВА

6

ЙОАНА

КАЛИНОВА

ТОДОРОВА

7

КРИСТИАНА

АНГЕЛОВА

ИВАНОВА

8

ЛЪЧЕЗАР

СТОЯНОВ

ТОНЕВ

9

МАНУЕЛА

АЛЕКСАНДРОВА

МОНЕВА

10

МАРТИН

АЛЕКСАНДРОВ

МОНЕВ

11

МАРТИН

ПЛАМЕНОВ

ПАНЕВ

12

МАРТИН

РУСЛАНОВ

МИХАЛЕВ

13

МИРЕЛА

АДРИАНОВА

ИЛИЕВА

14

НАТАЛИЯ

КОЛЕВА

ПЕТРОВА

15

НИКО

ДАНАИЛОВ

ИБРИШИМОВ

16

НИКОЛА

МИРОСЛАВОВ

МАРИНОВ

17

ПЛАМЕН

ГАНЧЕВ

ГАНЕВ

18

ПЛАМЕНА

ИВАНОВА

ФАКИРОВА

19

РОСЕН

РУМЕНОВ

ДАНАИЛОВ

20

СВЕТОСЛАВА

ЮЛИЯНОВА

ДОДОВА

21

СИЛВАНА

ИВАНОВА

ИВАНОВА

22

СИМЕОН

ОРЛИН

МОНОВ

23

СТАНИСЛАВА

ДИМИТРОВА

ИВАНОВА

24

СТИВАН

ПЛАМЕНОВ

ЧОЛАКОВ

25

СТИЛИАН

ДИАН

КАЙАЛИ

26

ТОДОР

КИРИЛОВ

КИРИЛОВ

 

 

Учебни предмети

 

Учители

Български език и литература

Силвия Кабранска

Английски език

Капка Драголова

Математика

Таня Дянкова

Информатика

Галина Светичкова / Екатерина Кунева

Информационни технологии

Анна Богданова / Екатерина Кунева

Философия

Силвия Стефанова

Музика

Антоанета Кирилова

Изобразително изкуство

Петя Русева

Физическо възпитание и спорт

Добринка Чолакова

Класен ръководител

Таня Дянкова

 

 

VIII "б"  клас – профил „Математически“

     

 

Име

Презиме

Фамилия

1

АЛЕЙНА

АЙДОАН

ДЖАМБАЗ

2

АЛЕКС

ГЕОРГИЕВ

ЕМАНДИЕВ

3

АТАНАС

ЯНКОВ

ГЕОРГИЕВ

4

БОРИЛ

НИКОЛАЕВ

ДИМИТРОВ

5

ВАЛЕРИ

ИВАНОВ

КАМЕНОВ

6

ВЕЛИН

ВЕСЕЛИНОВ

ИВАНОВ

7

ВИВИАН

АНТОНОВА

ВАСИЛЕВА

8

ГАБРИЕЛА

НЕДЕЛЧЕВА

ЕНЧЕВА

9

ГЕОРГИ

ГЕОРГИЕВ

ГЕОРГИЕВ

10

ДЕЙВИД

ИСКРЕН

АВРАМОВ

11

ДЕЙМИЪН

ПЛАМЕН

СТАМБОЛИЕВ

12

ДЕЛИНА

МИЛЕНОВА

ДИНЕВА

13

ДЕЛЯН

СПАСЕНОВ

ТАЙЧЕВ

14

ДЕНИСЛАВА

ДИАНОВА

СТОЯНОВА

15

ДИМИТЪР

МИРОСЛАВОВ

МИНЧЕВ

16

ДИМИТЪР

НИКОЛАЕВ

ДЖЕНКОВ

17

ДИМИТЪР

ЕВГЕНИЕВ

ГЕНЧЕВ

18

ДИМИТЪР

СТЕФАНОВ

БОЖИЛОВ

19

ИВАН

ДИМИТРОВ

ДИМИТРОВ

20

ИВОНА

ДИАН

САХАНДЖИЕВА

21

ИСКРЕН

АТАНАСОВ

ДЖЕДЖЕВ

22

КАРИМ

АМЕР

АБДУЛКАРИМ

23

ЛОРА

СТОЯНОВА

ТРОШАНОВА

24

ПАВЕЛ

ЙОРДАНОВ

ПЕНЕВ

25

ПАУЛИНА

АТАНАСОВА

МИТКОВА

26

РАДОМИР

ВЕСЕЛИНОВ

ВАСИЛЕВ

         

 

Учебни предмети

Учители

Български език и литература

Силвия Кабранска

Английски език

Валентина Русева

Математика

Таня Дянкова

Информатика

Галина Светичкова / Екатерина Кунева

Информационни технологии

Анна Богданова / Екатерина Кунева

Философия

Силвия Стефанова

Музика

Антоанета Кирилова

Изобразително изкуство

Петя Русева

Физическо възпитание и спорт

Добринка Чолакова

Класен ръководител

Силвия Кабранска

 

 

VIII "в"  клас – профил „Софтуерни и хардуерни науки“

Име

Презиме

Фамилия

1

АЛЕКСАНДРА

НИКОЛАЕВА

АТАНАСОВА

2

АЛЕКСАНДЪР

СТОЯНОВ

ТЕНЕВ

3

АЛЕКСАНДЪР

НИКОЛАЕВ

НИКОЛОВ

4

АТАНАС

РАДОСТИНОВ

МИТЕВ

5

ГАБРИЕЛ

ВАЛЕНТИНОВ

ИВАНОВ

6

ГАБРИЕЛА

ПЛАМЕНОВА

МИРЧЕВА

7

ГЕОРГИ

ХРИСТОВ

ДЖУРОВ

8

ДЕНИСЛАВ

ИВАНОВ

ИВАНОВ

9

ДИМИТЪР

ХРИСТОВ

ХРИСТОВ

10

ЕМАНУИЛ

ПАВЛОВ

БОГДАНОВ

11

ЙОСИФ

БИСЕРОВ

КАСАБОВ

12

КИРИЛ

ДИМИТРОВ

ЙОАКИМОВ

13

КОНСТАНТИН

ЩИЛИЯНОВ

ГОСПОДИНОВ

14

МАКСИМ

ДИМИТРОВ

БУМБАЛОВ

15

МЕЛИСА

ДЕНИСОВА

КАМЕНОВА

16

МЛАДЕН

НИКОЛАЕВ

КОЛЕВ

17

НИКОЛА

ПЕТРОВ

КРАЛЧЕВ

18

НИКОЛА

СТОЯНОВ

СТОЯНОВ

19

НИКОЛАЙ

АЛЕКСАНДРОВ

СТОЙКОВ

20

НИКОЛАЙ

ДОЙЧИНОВ

ДОЙЧЕВ

21

ПЛАМЕНА

КРАСИМИРОВА

ЖЕЛЕВА

22

СВЕТОСЛАВ

СВЕТОЗАРОВ

ЕДРЕВ

23

СИМЕОН

ЯНКОВ

ЯНКОВ

24

СЛАВЕНА

ИЛИАНОВА

ТОДОРОВА

25

СТЕЛИЯН

ИВАНОВ

КАЗАКОВ

26

ЯСЕН

ПЕТРОВ

ТЕПСИЗОВ

 

Учебни предмети

Учители

Български език и литература

Красимира Костова

Английски език

Дима Димова

Математика

Таня Дянкова

Информатика

Галина Светичкова / Екатерина Кунева

Информационни технологии

Анна Богданова / Екатерина Кунева

Философия

Силвия Стефанова

Музика

Антоанета Кирилова

Изобразително изкуство

Петя Русева

Физическо възпитание и спорт

Добринка Чолакова

Класен ръководител

Екатерина Кунева

 

 

VIII "г"  клас – профил „Природни науки“

Име

Презиме

Фамилия

1

АЛЕКСАНДРА

ГЕОРГИЕВА

ПАНОВА

2

АНТОНИЯ

ХРИСТОВА

ГОСПОДИНОВА

3

ВЕСЕЛИН

ДИМИТРОВ

КАБОВ

4

ГАБРИЕЛА

РАДОСТИНОВА

МИТЕВА

5

ГЕРГАНА

АЛЕКСАНДРОВА

АРИСТИДЕВА

6

ДЕЙЗИ

ДОБРОМИРОВА

БАНКОВА

7

ДЕЛЯНА

НАСКОВА

НАЧЕВА

8

ИВАЙЛА

ПЕТРОВА

ПЕТРОВА

9

ИВАН

ВАСИЛЕВ

АЛЕКСАНДРОВ

10

КАЛИНА

АНГЕЛОВА

АНГЕЛОВА

11

КАЛОЯН

ХРИСТИН

ХРИСТОВ

12

КАРИНА

ДИМИТРОВА

ДИМИТРОВА

13

РАДОСВЕТА

СТЕФАНОВА

СТЕФАНОВА

14

РАФАЕЛА

МИХАЙЛОВА

ИВАНОВА

15

РОСИЦА

ИВАНОВА

БОГДАНОВА

16

СТЕФАНИ

ГОСПОДИНОВА

ГОСПОДИНОВА

17

ХРИСТИН

ЙОРДАНОВ

ЙОРДАНОВ

 

 

Учебни предмети

Учители

Български език и литература

Красимира Костова

Английски език

Кристина Колева

Математика

Таня Дянкова

Информатика

Галина Светичкова / Екатерина Кунева

Информационни технологии

Анна Богданова / Екатерина Кунева

Философия

Силвия Стефанова

Музика

Антоанета Кирилова

Изобразително изкуство

Петя Русева

Физическо възпитание и спорт

Добринка Чолакова

Биология и здравно образование

Даниела Паликова

Химия и опазване на околната среда

Валентина Попова

Класен ръководител

Валентина Попова

 

 

С УВАЖЕНИЕ:

ЕВГЕНИЙ ИВАНОВ,

Директор на ПМГ „Атанас Радев“